.png)
Wiadomości
- 2 sierpnia 2022
- wyświetleń: 1545
[WIDEO] Po uratowaniu młody kos stał się... wolontariuszem
Jeden z podlotów kosa, który trafił do bielskiego ośrodka Mysikrólik stał się... wolontariuszem. - Gdy tylko nauczył się samodzielnie jeść postanowił pomóc nam w wykarmieniu jeszcze niesamodzielnych podlocików z którymi przebywał - napisał w mediach społecznościowych ośrodek.
- Ku naszemu ogromnemu zdziwieniu zaczął je karmić. Sam jeszcze tydzień temu domagał się pokarmu od nas - podkreślili wolontariusze ośrodka i dodali, że "nigdy wcześniej nie zaobserwowaliśmy takiego przypadku!".
Ptak ma uszkodzone skrzydło, dlatego najprawdopodniej zostanie w bielskim ośrodku Mysikrólik. - Planujemy zatrudnić go na pełny etat - żartują wolontariusze.
ZOBACZ TAKŻE

Pestycydy na zieleni miejskiej? Jest apel

Załatwianie potrzeb na klatkach schodowych to już norma... Toalety są, ale nie tam gdzie trzeba

Najpierw plan, potem cmentarz

[FOTO] Stowarzyszenie Olszówka skutecznie interweniowało w sprawie kasztanowca

„Nie” dla sezonowych toalet przy parkach

Miał być chodnik - powstał zbiornik na błoto
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.