• 12 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1576

[ZDJĘCIA] Badmintoniści BKB SET z medalami Grand Prix Polski

Kolejny bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy BKB SET podczas turnieju Grand Prix Polski, który odbył się od 4 do 6 grudnia w Imielinie i Bieruniu.

Badmintoniści UKS SET z medalami Grand Prix Polski - 4-6.12.2020 · fot. BKB SET

Medale zdobyli:

Kategoria U19: Srebrny medal Justyna Biernot i Aleksandra Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna) w grze podwójnej kobiet.
Kategoria U17: Złoty medal zdobyły Julia Piwowar i Anna Czuchra (UKS Unia Bieruń) w grze podwójnej dziewcząt, Julia także wywalczyła srebrny medal w grze pojedynczej, natomiast brązowy medal wywalczyli Michał Szczypka i Jacob Toczek w grze podwójnej chłopców.
Kategoria U13: Brązowy medal Piotr Babicz i Julia Piaskowska) UKS Sokół Ropczyce) w grze mieszanej .

- Cieszą ogromnie te wyniki, widać efekty pracy, jaką zawodnicy wkładają w treningi Przed nami jeszcze kilka wyjazdów w tym roku, m.in.na Klubowe Mistrzostwa Polski, gdzie będziemy startować po raz pierwszy i z takim składem liczymy na wysoką lokatę - komentuje trener Bartosz Pietryja.