Rozrywka

  • 7 kwietnia 2025
  • 13 kwietnia 2025
  • wyświetleń: 422

„W labiryncie” - wieczór wzruszeń i tańca - jubileusz grup Art Dance w Kubiszówce

Za nami:

Kubiszówka zaprasza 13 kwietnia o godzinie 17.00 na wyjątkową uroczystość - jubileusz grup tanecznych Art Dance. Ten wieczór będzie okazją do wzruszeń, wspomnień i podziwiania choreografii, które na przestrzeni lat dotykały serc widzów.

DK Kubuszówka, Kubisz, dom kultury, Wiktorii Kubisz, Wiktora Kubisz
fot. Zac


Na przybyły gości czekać będą



  • Najpiękniejsze choreografie obecnej instruktorki Agnieszki Marynowskiej, które zachwycają dynamiką i emocjami.
  • Wybrane układy stworzone przez wieloletnią instruktorkę Elżbietę Barwicką-Pichetę, które przez lata kształtowały styl i ducha Art Dance.
  • Wspaniała atmosfera, wyjątkowa oprawa i wspólne celebrowanie 35 lat istnienia grup tanecznych w Kubiszówce!


"To będzie nie tylko pokaz taneczny, ale także piękna podróż przez lata pracy, emocji i artystycznych poszukiwań" - zachęcają organizatorzy.

plakat

Zac / bielsko.info

źródło: DK Kubiszówka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.