Najpopularniejsze

• 2 października 2024
  • 4 października 2024
  • wyświetleń: 835

[FOTO] Emil Dobisz z Bielska-Białej, młody vice mistrz motocrossowy w klasie MX65

Emil, młody talent z klasy szóstej ZCBM w Bielsku-Białej, reprezentujący BKM Bielsko-Biała, z sukcesem ukończył pięć rund tegorocznych zawodów motocrossowych. Każda runda składała się z wyścigu kwalifikacyjnego oraz dwóch finałów, które odbywały się na zróżnicowanych trasach.

Emil Dobisz z Bielska-Białej, młody vice mistrz motocrossowy w klasie MX65 · fot. archiwum / Emil Dobisz

Młody motocrossowiec zajął drugie miejsce w mistrzostwach Polski, zdobywając tytuł wicemistrza. Przed nim ostatnia runda mistrzostw Czech Juniorów, gdzie powalczy o najwyższe podium.

Vice mistrz Reprezentował Polskę na mistrzostwach świata juniorów w Holandii, zajmując 28. miejsce na 100 zawodników, oraz wystartował w mistrzostwach Europy.