
Gorące tematy
- 23 czerwca 2013
- wyświetleń: 6174
Impreza na ośmiu kółkach - zdjęcia
W sobotę 22 czerwca na parkingu hali wielofunkcyjnej odbyła się impreza "Bielsko-Biała na rolkach". Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Turniej hokeja na rolkach, wielobój na rolkach i Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty, zabawy i pokazy ma rolkach dla rodzin oraz nocą zabawa nightskating to program imprezy, która po raz pierwszy odbyła się na specjalnie przygotowanym rolkowisku pod Dębowcem (obok hali wielofunkcyjnej).
- Na rolkowisku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zarówno początkujący jak i zaawansowani łyżworolkarze - mówi organizator imprezy, ks. Mateusz Dudkiewicz z Fundacji Drachma.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.