
Gorące tematy
- 3 marca 2024
- wyświetleń: 11460
Bielsko-Biała rezygnuje z organizacji etapu Tour de Pologne. Będzie inna impreza
Władze Bielska-Białej rezygnują w tym roku z organizacji etapu wyścigu Tour de Pologne. Jak przyznaje jednak prezydent Jarosław Klimaszewski, emocji kolarskich - chociaż nieco innego rodzaju - nie zabraknie.

Mowa o Pucharze Świata w kolarstwie górskim, organizowanym przez Międzynarodową Unię Kolarską od 1991 roku. Zawody te zawitają po raz pierwszy w historii do Polski i zostaną rozegrane od 17 do 19 maja w konkurencjach enduro, e-enduro i downhill w Bielsku-Białej i Szczyrku. Transmisje zapowiada Eurosport, TVN oraz Travel Channel.
- Chęć udziału zgłosiło już około 20 ekip, w tym w większości zagranicznych - poinformował prezydent Klimaszewski.
ZOBACZ TAKŻE

Materiał partneraSłoneczna Majówka na Majorce!

Materiał partneraWyjazdy rowerowe z POS BIKE CAMP w 2025!

Materiał partneraWojciech Węglorz zawodnikiem Power of Science RK Exclusive Doors Team na sezon 2025!

Materiał partneraKolejny nowy zawodnik w Power of Science RK Exclusive Doors Team!

Materiał partneraJan Grzempa zawodnikiem Power of Science RK Exclusive Doors Team na sezon 2025!

Materiał partneraNowy zawodnik w Power of Science RK Exclusive Doors Team!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.